שאלות ותשובות

מתחילים לנוח בערב מהיום העמוס שהיה לך ופתאום מרגישים כאבי גב שאפילו מונעים מכם לישון במנוחה. כאשר הכאבים שכיחים מאוד חשוב לפנות קודם לרופא המשפחה על מנת לאבחן סיבת הכאב.
כאבים יכולים להיות מעומס העבודה במהלך היום, מבעיות בעמוד בשדרה, מתאונות, הרמת חפצים כבדים, מישיבה לא נכונה על הכיסא רוב שעות היום במשרד וכו'.
אחרי פנייה לרופא סביר שיבקש מכם להיעזר במוצרי אורטופדיה כמו מוצרי תמיכה לגוף.

מדרסים מתאימים לכל אחד, ללא קשר לגיל או מצב בריאותי, המדרס חיוני במיוחד לבעלי רגל שטוחה, קשת גבוהה, גם לסובלים מכאבים בעקב או בגיד האכילס, דורבנים, דלקות ברצועת כף הרגל, יבלות, לחולי סכרת, ספורטאים ובעלי מקצוע העומדים שעות רבות ביום ועוד.
המדרס מוריד לחץ ומתח מאזורים כואבים במפרק הקרסול. חשוב ליישור כפות הרגליים, וליציבות שלהם.

רולטור הינו הליכון המגיע עם 3 או 4 גלגלים המעניק תמיכה לקשישים במיוחד לשמירה על שיווי משקל במהלך הליכה
הרולטור מיוחד ברמת השליטה שלו אשר מעניק בטיחות מחוץ לבית במהלך ירידה ועלייה על מדרכה או מדרגה.
קיימים כמה סוגי רולטורים. ההבדל במספר הגלגלים. רולטור 3 גלגלים קטן ונייד יותר, מה שמאפשר לו תנועה טובה במקומות הומי אדם. רולטור 4 גלגלים מגיע עם מושב קטן ומאפשר מנוחה קצרה מההליכה. ניתן גם לחבר אליו סל קניות קטן.

רבים נזקקים במהלך חייהם ל-כיסא גלגלים במצבים רפואיים שונים. קיימים היום סוגים רבים של כסאות גלגלים, בהתאם למטרת הכיסא, והמצב שממנו סובל, מימדי גופו ויכולת התנועה שלו.
התאמה נכונה של כיסא גלגלים, משפיעה על יכולת הניידות של המשתמש בו ולכן חשוב לבחור כיסא מתאים. סוגי הכיסאות הקיימים היום:
א. כיסאות גלגלים קלי משקל
כיסאות המאפשרים עצמאות למשתמש ומורכב משלדה קלת משקל. דוגמאות ל-כיסאות גלגלים קלי משקל ניתן לצפות באתר.
ב. כיסאות גלגלים ממונעים

יסאות גלגלים ממונעים במיוחד לאלה שלא מסוגלים להניע כיסא גלגלים רגיל. כיסא כזה יכול להיות עם הטיה של הגב לאחור ואפשרות לכיוון זוויות וגובה. ניתן גם למצוא כיסא גלגלים חשמלי מתקפל ברמות גימור גבוהות ועיצובים חדשניים במיוחד עם דגש על בטיחות המשתמש היושב בכיסא.
דוגמאות לכיסאות גלגלים ממונעים ניתן לצפות באתר.

ג. כיסאות העברה
כיסאות העברה הן בדרך כלל כסאות להעברת מטופלים למרחקים קצרים דרך מקומות צרים כמו מסדרונות, מעליות ודלתות כיסאות אלו מתאימים במיוחד לשימוש בבתי חולים או בתי אבות הכיסאות עשויות מאלומיניום עם גב מתקפל ומעצור בגלגלים.

ד. כיסאות סיעודיים
כיסאות סיעודיים חייבים להיות איכותיים וחזקים במיוחד. עם גב ארגונומי, משענת יד ורגליים מתכווננת. המבנה בעל שכלולים רבים לישיבה ממושכת

 

אם אתה משתמש קבוע בכיסא גלגלים חשמלי, זה לא אומר לוותר על טיסות לחו"ל. חברות התעופה מאפשרות טיסה עם כיסאות גלגלים אבל חשוב לבחור בכיסא גלגלים המתאים לטיסה עם המעברים הצרים של המטוס גם.

כיסא חשמלי לטיסה חייב להיות בעל אישורי הטסה בכל העולם ומתקפל וקל לנשיאה ובטוח. אנו מזמינים אותכם לצפות בכיסאות החשמליים המותאמים להטסה במיוחד באתר שלנו.